Konkurs Zakamarków i IKEA Poznań


 

Wspólne głośne czytanie w łóżku
to jedna z najprzyjemniejszych
chwil dnia dla dziecka i rodzica. 

Zafascynowani prostotą i urokiem tej czynności
wspólnie z IKEA Poznań ogłaszamy konkurs
na najciekawszy, najprzytulniejszy,
najmniej pozowany filmik pokazujący chwile,
w których wspólnie głośno czytacie
z dziećmi książki, leżąc w łóżku.

Podzielcie się z nami swoją codziennością,
pokażcie, że wystarczy niewiele:
książka i łóżko, by razem relaksować się,
miło i twórczo spędzać czas!

Do wygrania 3 zestawy książek Zakamarków
oraz komplet pościeli, poduszki i koce IKEA.

Na wasze filmy, maksymalnie dwuminutowe,
czekamy do 13 października 2013
pod adresem promocja@zakamarki.pl.

16 października Zakamarkowo-Ikeowa komisja
wybierze 3 zwycięskie filmy,
które następnie opublikowane
zostaną na fanpage’u Zakamarków
i IKEA Poznań na portalu Facebook.

CZEKAMY NA WASZE FILMY!

 

—————————————————————————


REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Zakamarki Sp. z o.o., ul. Dolna Wilda 32/3, 61-552 Poznań, NIP 778-144-36-34 oraz salon IKEA Poznań, ul. Szwedzka 10, 61-285 Poznań.

2. Konkurs rozpoczyna się 1 października 2013 i kończy 13 października 2013.

3. W konkursie nie mogą brać udziału dzieci i rodzina pracowników lub współpracowników Wydawnictwa Zakamarki oraz salonu IKEA Poznań.

4. Prace ocenia jury w składzie: Natalia Szenrok-Brożyńska, Marta Pyżyńska-Wójtowicz ze strony Wydawnictwa Zakamarki oraz Przemysław Juskowiak i Adam Kośny ze strony IKEA Poznań.

5. Zwycięskie filmy zostaną opublikowane na fanpage’u Wydawnictwa Zakamarki oraz salonu IKEA Poznań na portalu Facebook oraz na terenie salonu IKEA Poznań. Biorący udział w konkursie uczestnik zgadza się na wykorzystanie filmu przez organizatorów konkursu.

6. Nagroda główna to zestaw pięciu książek Wydawnictwa Zakamarki oraz komplety pościeli dla dziecka i rodziców IKEA. Dwa wyróżnienia to zestawy trzech książek Zakamarków oraz poduszki i koce IKEA.

7. Nagroda zostanie wysłana przez organizatora konkursu na jego koszt. Nagroda przepada w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych.

8. Wysyłamy nagrody tylko na terenie Polski.

9. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów konkursu należy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia stwierdzenia nieprawidłowości na adres organizatora. Reklamacje zgłoszone po tym terminie nie będą przez organizatora rozpatrywane.

10. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża tym samym zgodę na jego zasady oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych organizatora, a także na ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.

11. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.