Wrocław

 1. Księgarnia Filmowa Tajne Komplety

  Księgarnia Filmowa Tajne Komplety od 2012 roku w przestrzeni kina Nowe Horyzonty oferuje starannie wyselekcjonowany asortyment książek o filmie, beletrystykę, reportaż i literaturę dziecięcą oraz szeroki wybór najlepszych filmów. Zachwycą was również dostępne unikalne artystyczne plakaty i pocztówki.

  Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21

 2. Tajne Komplety

  Księgarnia na wrocławskim rynku, prowadzona przez Fundację na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza. W środku także książki Zakamarków.

  Wrocław, ul. Przejście Garncarskie 2

 3. Pociąg do Bajeczki

  Kameralna księgarnia z klimatem, w której dla każdego dziecka znajdzie się odpowiednia książka. Od 10 lat doradzamy mniejszym i większym, co warto poczytać albo pooglądać.

  Wrocław, Monte Cassino 68

 4. Cocofli

  Książki, sztuka, świeżo palona kawa, herbata fair trade, wegańskie trufle, organiczne wino z Hiszpanii i Grecji. Wygodna kanapa. I teksty, teksty, na ścianach, na suficie...

  Wrocław, ul. Włodkowica 9

 5. Księgarnia Gądowianka

  Księgarnię tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy od wielu lat działają w branży księgarskiej. Jednoczymy swoje siły, by pokazać, że lokalne księgarnie chcą być miejscem dla każdego Wrocławianina, w którym odnajdzie swoje ulubione książki i zaspokoi czytelniczy głód.

  Wrocław, ul. Horabaczewskiego 4-6

 6. Kokosek Baby Store

  Jesteśmy rodzicami, dla których zdrowy i harmonijny rozwój dziecka jest priorytetem. W Kokosku znajdziecie certyfikowane i ekologiczne przytulanki, naturalne kosmetyki, kreatywne zabawki, bezpieczne tekstylia, praktyczne wózki, ręcznie wykonane, rattanowe mebelki i inne cudne rzeczy.

  Wrocław, ul. Dyrekcyjna 3