newsletter

Chcę otrzymywać newsletter Zakamarków
portale
Kwartalnik o książce dziecięcej i młodzieżowej. Niebanalnie, nowocześnie i inspirująco! A także wortal o książkach dla dzieci i młodzieży.
Portal o wszystkim, co związane z kulturą dziecięcą.
Portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą. Recenzje, wydarzenia, konkursy i artykuły.
 
Wszystko o dzieciach dla rodziców. Od samego początku...
 
Szczeciński portal dla rodziców o tym, jak i gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.
 
Serwis społecznościowo-informacyjny o edukacji, wychowaniu i rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym, adresowany do nauczycieli, pedagogów oraz rodziców.
 
Informator dla rodziców tworzony przez rodziców.
To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć, warsztatów, a także recenzje, konkursy, porady.
 
Magazyn on-line poświęcony tematyce dzieci,
z rzeczami dobrze zrobionymi i zaprojektowanymi. Mnóstwo inspiracji i pomysłów na dziecięce zakupy.
 
Portal skierowany rodzin z dziećmi. Można znaleźć na nim konkursy, artykuły, opisy imprez i warsztatów dla dzieci, i wiele innych.
 
Aktualne informacje o imprezach i atrakcjach czekających na Twoje dziecko w Poznaniu i okolicy, recenzje, ogłoszenia, porady.
 
Strona o książkach dla dzieci, młodzieży i dorosłych i wydarzeniach literackich w Szczecinie i okolicach.
Portal dla pomysłowych, twórczych i kreatywnych mam, mających rozmaite pasje i niebanalne pomysły, którymi chciałyby się podzielić.
Ekspercki portal dla rodziców, prezentujący wyselekcjonowane artykuły, pisane przez autorytety różnych dziedzin.
Sosrodzice.pl to portal dla rodziców promujący racjonalne rodzicielstwo, bez wpadania w skrajności, uwzględniający potrzeby dziecka, ale
również możliwości i oczekiwania rodzica.
Poradnik dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców dotyczący przebiegu ciąży, pielęgnacji noworodka, zdrowia mamy i dziecka, a także psychologii, relacji między mamą, tatą a dzieckiem.
 
Portal o dzieciach w wieku szkolnym, miejsce inspiracji i informacji dla rodziców, nauczycieli, wychowawców.
Portal, który powstał po to, aby każdy kto chce, mógł w prosty sposób dowiedzieć się, na jakie pozycje wydawnicze warto zwrócić uwagę i wydać pieniądze, którym należy bezapelacyjnie poświęcić całą noc, by przeczytać je jednym tchem, a które należy omijać szerokim łukiem w księgarniach.
 
Portal rynku wydawniczego.
Jedyny serwis w sieci, którego celem jest ułatwienie organizacji wycieczek szkolnych.